Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Завершення навчання вчителів і викладачів географії на курсах підвищення кваліфікації

28 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершилося навчання другої групи вчителів і викладачів географії навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

Педагоги, які забезпечують у закладах освіти навчальний процес з географії, оновили свої знання та модернізували професійні компетентності щодо сучасного та ефективного навчання учнів / студентів географії та географії України. Практична складова полягала у безпосередній участі вчителів і викладачів у роботі в Музеї природи Каразінського університету та метеостанції.

Навчальний процес забезпечували високопрофесійні та досвідчені науково-педагогічні працівники факультету геології, географії, рекреації і туризму, факультету психології університету, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

За результатами навчання всі вчителі і викладачі отримали відповідні документи (свідоцтва та додатки до них) встановленого зразка згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» для проходження атестації.