Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Завершено навчання вчителів і викладачів навчальних закладів Харківщини за напрямом «Правознавство. Правові дисципліни»

22 березня 2017 року в Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна завершено навчання вчителів загальноосвітніх шкіл, навчально-виховного комплексу, гімназії та викладачів професійно-технічних навчальних закладів, що надають відповідний рівень повної загальної середньої освіти, за напрямом «Правознавство. Правові дисципліни».

Особливістю навчального процесу на курсах підвищення кваліфікації для педагогів упродовж очного та дистанційного періодів навчання було поглиблене ознайомлення, розгляд і детальний аналіз чинного та новітнього нормативно-правового поля України, використання інноваційних технологій навчання учнів змінам у національному законодавстві. Такий підхід став можливим ефективній роботі науково-викладацького складу кафедр державно-правових дисциплін,  цивільно-правових дисциплін, конституційного і муніципального права юридичного факультету Каразінського університету. Також приділено увагу проблемам запровадження комплексного оцінювання за спеціальністю «Право» за технологіями зовнішнього незалежного оцінювання, підготовки учнів до різних етапів олімпіади з правознавства, турніру юних правознавців.

Вчителі і викладачі правознавства отримали можливість ознайомитися з новітніми виданнями юридичної літератури, попрацювати з фаховими науково-методичними журналами правової тематики завдяки проведенню практичного заняття в Центральній науковій бібліотеці Каразінського університету.

За результатами навчання, захисту залікових творчих робіт, виконання завдань за технологіями дистанційної освіти всі педагоги отримали свідоцтва та додатки до них згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» для проходження подальшої атестації.