Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Розмістити статтю

Ми вирішили надати можливість викладачам, слухачам і гостям сайту розміщувати свої статті у блозі на сайті Інституту. Розмістити статтю може будь-хто з бажаючих, який зареєструвався на сайті.

Статтю слід писати науковою або науково-публіцистичною мовою. Вона має зачіпати проблематику дистанційної освіти, успішного або невдалого досвіду використання елементів дистанційного навчання. Це може бути стаття про нові технології та тенденції в IT-індустрії в найширшому сенсі розуміння впровадження новинок в e-learning. Можливими є матеріали зі складнощів або позитивних сторін дистанційного спілкування між викладачем і студентом. Крім того, ми очікуємо від Вас статті, які можуть викликати обговорення та коментарі. Під статтею буде відкрито обговорення, де Ви зможете оцінити актуальність порушеної Вами проблеми.

Матеріали публікації обсягом від 2 до 3 сторінок слід подавати однією з мов (українською, російською або англійською). До тексту статті обов'язково має бути надана ілюстрація в png, jpeg форматах, горизонтальна, розміром не менше 600х400 пікселів і портретна фотографія автора в png, jpeg форматах у вільній формі (не для документів). Текст статті друкується у форматі А4 в текстовому редакторі Word for Windows (6.0-7.0).

Увага! Модератор і редакційний відділ Інституту залишають за собою право відмовити у публікації матеріалів, які не відредаговано, не відповідають тематиці чи вимогам. У разі внесення змін, редакційний відділ відправить Вам статтю для узгодження.

Размер не более 5Мб. Доступные форматы: png, jpeg

Размер не более 5Мб. Доступные форматы: png, jpeg

Размер не более 20Мб. Доступные форматы: doc, docx